Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Adalar

Aşağıda İstanbul ilinde, Adalar ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Adalar ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Adalar

Ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeler neticesinde, birçok insan ekonomik imkanlarının iyileşmesi neticesinde kendi yaşadıkları toprakların dışına gezmek ve iş amaçlı seyahat etmelerine imkan sağlamaktadır. Son yıllarda, ülkemizden yurtdışına çıkan kişi sayısı sürekli artmakta, bunun neticesinde de yabancı dil öğrenmeye başlayan ya da öğrenen kişi sayısında da artış gözlenmektedir.

 

Tüm dünyada başarılı bir şekilde uygulanan ve başarısı da ispat edilmiş olan birebir özel ders metodu, ülkemizde de başarılı sonuçlar vermekte ve binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Siz de birebir özel ders almak istiyorsanız web sitemizdeki ingilizce özel ders ilanları olan öğretmenlerle direkt olarak irtibat kurabilir, özel ders ücretleri ve diğer tüm detaylarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Adalar da özel ingilizce dersi veren öğretmenler uluslararası eğitmenlik sertifikası sahibi, dil okullarında görev yapan üniversite mezunu türk ve yabancı uyruklu eğitmenlerden oluşmaktadır. Adalar da ingilizce özel ders verenler eşliğinde alacağınız özel dersler sayesinde, diğer öğretim sistemlerinden daha kısa sürede ingilizce öğrenme şansına sahipsiniz. Çalışan yetişkinler için Adalarda yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden akıcı konuşma ( speaking ), genel ingilizce, iş ingilizcesi seviyelerinde özel dersler verilmektedir. Bunun yanı sıra çocuklar için ingilizceile öğrenciler ve yetişkinler için TOEIC, BULATS, YDS, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders imkanı verilmekte ve başarılı sonuçla elde edilmektedir.Yoğun şekilde çalışan yetişkinlerin en büyük dertleri zaman sıkıntısıdır. Bundan dolayı ingilizce öğrenmek için vakit ayıramayanlar isterlerse evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alabilir, ingilizce ile ilgili eksikliklerini zamanı iyi değerlendirerek giderebilirler.

 

Adalarda bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders almak isteyenler için İstanbul Adalar da Büyükada, Burgaz, Cami, Heybeliada, Dağ, Karanfil, Kıyı, Nizam, Kınalıada, Maden, Mesrutiyet, Merkez ve Sedef Adası’nda özel ingilizce dersleri verilmekte, birebir özel ders metodundan yararlanmaları sağlanmaktadır.