Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Veren Öğretmenler Ankara

Aşağıda Ankara ilinde birebir olarak ingilizce özel ders veren öğretmenler'in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Ankara ilinde ikamet eden, özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Ankara

Günümüzde, en az bir yabancı dili iyi derecede konuşmak çok büyük önem taşımaktadır. Gelişen ekonomik ilişkiler nedeniyle farklı ülkelerle ticari işbirlikleri kurulmakta, yabancı dil bilen yetişmiş eleman ihtiyacı duyulmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi, Ankarada yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden iş ingilizcesi, genel ingilizce, pratik konuşma ( speaking ) konularındaki programlara katılabilir, kariyeriniz için önemli bir adım atmış olursunuz. Ayrıca, öğrenciler ve çocuklar için ingilizce, IELTS, GRE, TOEIC, BULATS, GMAT, YDS, TOEFL, SAT, ACT, PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alma imkanı da bulunmaktadır.

 

Web sitemizdeki ingilizce özel ders ilanları sayesinde, Ankarada bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alabilir, çok kısa sürede ingilizce konuşmaya başlayabilirsiniz. Diğer illerde olduğu gibi, Ankara da özel ingilizce dersi veren öğretmenler, ingilizce öğretmen diplomasına ve birebir özel ders yöntemiyle ilgili uzmanlığa sahiptirler. Yoğun bir iş hayatına sahip bile olsanız, size uygun eğitimi vereceğine inandığınız öğretmenle irtibat kurarak, istediğiniz gün ve saatte evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alabilir, zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Kariyer planlaması yapıyor ya da çalıştığınız işinizde yükselme hedefiniz varsa, Ankara da ingilizce özel ders verenler ile irtibata geçebilir, etkin bir ingilizce için dersler alabilirsiniz. İngilizce öğrenmek için ciddi bir programa sahip ve sabırlı olmak gerekmektedir. Yabancı uyruklu öğretmenlerin verdikleri özel ders ücretleri yüksek gibi gelebilir, fakat normal dil kurslarından daha kısa zamanda ingilizce öğrenme olanağınız olduğundan çok daha uygun maliyetlerle ingilizcenizi geliştirme şansına sahip olabilirsiniz.

 

İngilizce konusunu ilelebet sorun olmaktan çıkarmak ve iyi bir ingilizceye sahip olmak isteyenler için, Ankara da Altındağ, Akyurt, Bala, Ayaş, Beypazarı, Çankaya, Çamlıdere, Çubuk, Etimesgut, Elmadağ, Evren, Güdül, Gölbaşı, Haymana, Kazan, Keçiören, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Mamak, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle’de birebir özel dersler verilmektedir.