Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Veren Öğretmenler Antalya

Aşağıda Antalya ilinde birebir olarak ingilizce özel ders veren öğretmenler'in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Antalya ilinde ikamet eden, özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Antalya

Ülkemiz, son yıllarda çok hızlı bir şekilde dünyaya açılmış, yabancı sermayeler ülkemizde yatırımlar yapmış ve hale yapmaktadırlar. Dolayısıyla, iş hayatında ingilizce bilen eleman ihtiyacı günden güne artmaya başlamıştır. Türkiye’de öğrenim hayatını bitirmiş olan pek çok kişi, ingilizce konusunda eksiklik yaşamaktadır. Bu eksikliğin giderilmesi için, ülkemizdeki pek çok ilde dil kurslarına devam eden binlerce kişi bulunmaktadır.

 

Son yılların en popüler öğretim metotlarından biri olan birebir özel ders yöntemi, ülkemizde oldukça rağbet görmektedir. Turizmin başkenti Antalyada bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alarak, çok daha kısa sürede ingilizcenizi ilerletebilir, iş hayatında kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz. Hedefinde iyi bir kariyer olanlar, Antalya da özel ingilizce dersi veren öğretmenler sayesinde, en iyi ve doğru ingilizce öğrenme şansına sahi olacaklar. Çalışma hayatınız yoğun ve özel ders almaya imkan vermiyor olabilir, ancak web sitemizde yayınlanmakta olan ingilizce özel ders ilanları nı inceleyebilir, size uygun bir öğretmenle direkt olarak iletişime geçebilir, isterseniz evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alabilirsiniz. Bu özel dersleri, öğretmeninizle karşılıklı olarak belirleyeceğiniz gün ve saatte alma imkanına sahip olabilirsiniz. Yetişkinler için Antalyada yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden iş ingilizcesi, genel ingilizce, pratik konuşma ( speaking ) ile ilgili birebir özel dersler verilmekte, ayrıca çocuklar için ingilizce ve GMAT, GRE, YDS, BULATS, TOEIC, TOEFL, IELTS, SAT, ACT, PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel dersimkanı da sağlanmaktadır. Web sitemizdeki ilanlarda belirtilen özel ders ücretleri ile ilgili, direkt öğretmenlerle konuşup anlaşma sağlayabilirsiniz. Antalya da ingilizce özel ders verenler, ingilizce öğretmenlik diplomasına ve özel ders metodu ile ilgili sertifikaya sahiplerdir.

 

İngilizce öğrenmek ve ilerletmek isteyenler Antalya Alanya, Akseki, Döşemealtı, Demre, Elmalı, Gazipaşa, Finike, Gündoğmuş, Kaş, Kemer, İbradı, Konyaaltı, Kumluca, Korkuteli, Manavgat, Serik, Muratpaşa ve Merkez’de birebir özel dersler alabilirler.