Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Ataşehir

Aşağıda İstanbul ilinde, Ataşehir ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Ataşehir ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Ataşehir

Çağımızın en önemli özelliklerinden biri de yabancı dil bilmek olmuştur. Özellikle, ana dili ingilizce olmayanların ingilizceyi iyi derecede konuşabilmeleri, onları bulundukları toplumda hem sosyal hem de iş hayatında öne çıkarmaktadır. Günümüz insanları, bu durumun farkına varmışlar ve yabancı dil öğrenmeye başlamışlardır. Öğrenenlerin sayısı da her gün giderek artmaktadır.

 

Siz de ingilizce öğrenmek istiyorsanız, Ataşehirde bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alabilir, hayal ettiğiniz ingilizceyi konuşmaya başlayabilirsiniz. Birebir özel ders metodu, tüm dünyada başarıyla uygulanan ve ülkemizde de uygulanmakta olan bir sistemdir. Yoğun bir iş hayatınız varsa ve zaman sorunu yaşıyorsanız, ingilizce öğrenme konusunda da kararlıysanız evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu özel dersleri istediğiniz gün ve saatlerde alma şansına da sahipsiniz. Ataşehir de özel ingilizce dersi veren öğretmenler konularında uzman, tecrübeli ve sertifika sahibi eğitmenlerden oluşmaktadır. Yetişkinler için Ataşehirde yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden iş ingilizcesi, akıcı konuşma ( speaking ), genel ingilizce seviyelerinde dersler alarak ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olabilirler. Bununla birlikte öğrenciler ve çocuklar için ingilizce, TOEIC, GMAT, GRE, BULATS, IELTS, YDS, TOEFL, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alarak, ileride çok daha etkili bir ingilizceye sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Tüm bunlardan yararlanabilmek için web sitemizdeki ingilizce özel ders ilanları ve diğer detayları inceleyebilir, size uygun herhangi bir öğretmenle direkt olarak irtibat kurabilirsiniz. Özel ders ücretleri de dahil tüm konularda anlaşarak özel dersler almaya başlayabilirsiniz.

 

Ataşehir de ingilizce özel ders verenler ile alacağınız ingilizce dersleri sayesinde, normal yabancı dil eğitimlerine oranla çok daha kısa sürede öğrenme imkanına sahipsiniz. İngilizce öğrenmek ya da mevcut ingilizcesini geliştirmek isteyenler İstanbul Ataşehir de Ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Namıkkemal, Yeniçamlıca ve Yenisahra’da birebir özel ingilizce derslerini rahatlıkla alabilirler.