Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Avcılar

Aşağıda İstanbul ilinde, Avcılar ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Avcılar ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Avcılar

İngilizce öğrenmek, uzun süreli ve sabır gerektiren bir süreçtir. Hemen ve çok kısa bir sürede iyi derecede bir ingilizceye sahip olmak mümkün olmamaktadır. Ancak, kişilerin isteğine göre belli bazı seviyelerde ingilizce edinilmesi de mümkündür. Önemli olan, ingilizce öğrenmek için tam manasıyla bir karara varmak ve süreci iyi değerlendirmektir.

 

Avcılarda bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alma imkanına sahip olabilirsiniz. Birebir özel ders metodu, tüm dünyada başarıyla uygulanan ve ülkemizde de uygulanmakta olan bir öğretim metodu olarak öne çıkmaktadır. Avcılar da özel ingilizce dersi veren öğretmenler, birebir özel ders verme konusunda uzman ve sertifikalı eğitmenlerden oluşmaktadır. Dil kurslarında geçireceğiniz süreden daha kısa bir sürede ingilizce öğrenme imkanı sağlamaktadırlar. Avcılar da ingilizce özel ders verenler, çalışan ve ingilizce öğrenmek için vakit bulamayanlara isterlerse evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders verilebilmektedir. Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için ingilizce özel ders ilanları bulunan web sitelerini inceleyebilir, özel ders ücretleri de dahil, diğer merak ettiklerini hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çalışan bir yetişkinseniz ve ingilizcenizi ilerletmek istiyorsanız Avcılarda yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden akıcı konuşma ( speaking ), genel ingilizce, iş ingilizcesi seviyelerinde ders alarak, kariyerinizdeki önemli bir açığı kapatabilirsiniz. Bunun yanı sıra öğrenciler için ve çocuklar için ingilizce, TOEIC, YDS, TOEFL, BULATS, IELTS, GRE, GMAT, SAT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders verilmekte ve başarılarında önemli bir paya sahip olunmaktadır.

 

İngilizce özel ders veren öğretmenlerle direkt olarak irtibata geçip, belirleyeceğiniz gün ve saatlerde derslerinizi almaya başlayabilirsiniz. İngilizce öğrenmek ya da ingilizcesiniz ilerletmek isteyenler İstanbul Avcılar da Denizköşkler, Ambarlı, Tahtakale, Firuzköy, M.Kemal Paşa, Gümüşpala, Merkez, Üniversite ve Yeşilkent’te birebir özel dersler alabilirler.