Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Bahçelievler

Aşağıda İstanbul ilinde, Bahçelievler ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Bahçelievler ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Bahçelievler

Ülkemizde birçok kişi normal eğitim dönemlerinde yeterli bir ingilizce eğitimi alamıyorlar. İmkanı olanlar, çocuklarının özel okullarda ya da dil kurslarında okumasını ve ingilizce öğrenmesini sağlayabiliyor. Ancak, bu durumun üstesinden gelmek artık çok daha kolay. Tüm dünyada başarıyla uygulanmakta olan birebir özel ders metodu, ülkemizde de yaygın bir şekilde uygulanmaktadır.

 

Birebir özel ders almak isteyenler, Bahçelievlerde bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alma imkanına sahipler. Bahçelievler de özel ingilizce dersi veren öğretmenler, ingilizce eğitimi konusunda uzman, sertifika sahibi ve üniversite mezunu olan eğitmenlerden meydana gelmektedir. Yoğun bir iş hayatına sahip kişiler, kurslara ya da özel derslere vakit ayıramadıklarından şikayet edebilirler. Ancak buna da gerek kalmadı artık. Çünkü isterseniz evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alma olanağı sağlayan Bahçelievler de ingilizce özel ders verenler, sizlerin kendileriyle irtibata geçmesini beklemektedirler. Birebir özel ders almak isteyenler ingilizce özel ders ilanları bulunan web sitelerini inceleyebilir, özel ders ücretleri ve eğitimini almak istedikleri seviyelerde ders veren öğretmenlerle direkt olarak iletişim kurabilirsiniz. Halihazırda bir şirkette çalışıyor ve işinizde de ilerlemek istiyorsanız, ingilizcenizi mutlaka ilerletmek ve etkin bir şekilde kullanmak zorundasınız. Çalışma saatlerinizin uygun olmamasından dolayı ingilizce dersleri almak için zaman ayıramıyorsanız evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alma olanağına sahipsiniz. Bu derslerden yararlanmak isteyen yetişkinler için Bahçelievlerde yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden genel ingilizce, akıcı konuşma ( speaking ), iş ingilizcesi seviyelerinde özel dersler verilmektedir. Öğrenciler ve çocuklar için ingilizce, BULATS, GRE, GMAT, TOEIC, YDS, IELTS, TOEFL, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders imkanı da sağlanmaktadır.

 

Birebir özel derslerin ayrıcalıklarından yararlanmak ve ingilizcenizi ilerletmek istiyorsanız İstanbul Bahçelievler de Çobançeşme, Basın Sitesi, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Haznedar, İstanbul Evleri, Koza Evleri, Kocasinan Cumhuriyet, Merkez, Soğanlı, Şirinevler, Siyavuşpaşa, Talatpaşa ve Yenibosna’da ingilizce özel dersleri alma imkanına sahipsiniz.