Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Beşiktaş

Aşağıda İstanbul ilinde, Beşiktaş ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Beşiktaş ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Beşiktaş

Ülkemizde, ingilizce bilen kişilerin iş bulmaları ve kariyer planlamaları yapmaları daha kolay. Bu nedenle, ingilizce öğrenmeye çalışan ve bu amaçla dil kurslarına devam eden binlerce kişi var. Eğer siz de ingilizce öğrenmek için karar verme aşamasındaysanız, web sitemizdeki ingilizce özel ders ilanları nı inceleyebilirsiniz.

 

Dünyada başarıyla uygulanan ve ülkemizde de uygulanmaya başlayan birebir özel dersleri, Beşiktaş da ingilizce özel ders verenler aracılığıyla alabilirsiniz. Bu sayede, etkin bir ingilizce öğrenme imkanı yakalayabilirsiniz. Beşiktaş da özel ingilizce dersi veren öğretmenler, ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip ve özel ders yöntemleri konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Yoğun bir iş hayatınız olup ingilizce öğrenmek için vakit ayıramayan biriyseniz, Beşiktaşda bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders için anlaşabilir, isterseniz evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders imkanlarından faydalanabilirsiniz.

 

İş hayatına yeni başlayacak olan ve ingilizcesi yeterli olmayan herkes için Beşiktaşda yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden iş ingilizcesi, genel ingilizce, pratik konuşma ( speaking ) konularında özel dersler alabilir, ingilizcenizi istediğiniz düzeyde geliştirebilirsiniz. Öğrenciler için GMAT, TOEIC, GRE, BULATS, TOEFL, YDS, SAT, IELTS ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders ve çocuklar için ingilizce özel dersleri alma imkanına sahipsiniz. Konularında uzman ve birebir özel ders metodu konusunda tecrübeli ingiliz öğretmenlerden alacağınız özel dersler, çok daha etkili ve kısa sürede kazandırdığı ingilizce konuşma yetisi nedeniyle, daha az maliyetli olmaktadır. Özel ders ücretleri ile ilgili, öğretmenlerin kişisel sayfalarından bilgi alabilir, size uygun bir öğretmenle direkt olarak irtibat kurabilirsiniz.

 

İngilizceyi çok daha etkin ve kısa zamanda öğrenmek isteyenler için, İstanbul Beşiktaş ilçesinde Abbasağa, Akatlar, Abdi İpekçi, Alkent Etiler, Barbaros, Arnavutköy, Balmumcu, Çırağan, Bebek, Çemberlitaş, Dikilitaş, Darphane, Gayrettepe, Kuruçeşme, Gazeteciler Sitesi, Etiler, Esentepe, Levazım, Kuruçeşme, Metro City, Muradiye, Nispetiye, Ortaköy, Osmanağa, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Levent, Yeni Levent, Levent, 2. Levent, 3. Levent, 4. Levent, Yıldız ve Zincirlikuyu gibi semtlerde özel dersler verilmektedir.