Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Beykoz

Aşağıda İstanbul ilinde, Beykoz ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Beykoz ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Beykoz

Son yıllarda yaşanan ekonomik gelişmeler nedeniyle, ülkemizde ticari hayat büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Ülkemizdeki birçok şirket, yabancı ülkelerdeki diğer şirketlerle ticari faaliyetlerini geliştirmeye başlamışlar, büyük bir iş hacmine ulaşmışlardır. Dolayısıyla, yabancı dil bilen, özellikle ingilizce bilen eleman talebi de giderek artmıştır. Bu şirketlerde çalışmak ve kariyer edinmek isteyen kişiler de ingilizce öğrenmeye ve geliştirmeye başlamışlardır. 

 

Buna bağlı olarak, yayılarak uygulanmaya devam eden birebir özel dersleri alan kişi sayısı da giderek artmaya başlamıştır. Siz de Beykozda bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alarak, diğer öğretim metotlarından daha kısa sürede öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. Beykoz da ingilizce özel ders verenler alanlarında uzman, tecrübe sahibi, sertifikalı ve üniversite mezunu öğretmenlerden oluşmaktadır. Yoğun bir şekilde çalıştığınız için ingilizce kursuna ya da ingilizce öğrenmek için diğer yöntemlere deva edemiyorsanız, birebir özel ders metodu ile evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alabilir, istediğiniz gün ve saatlere göre düzenleyebilirsiniz. Yetişkin kişiler Beykozda yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden akıcı konuşma ( speaking ), genel ingilizce, iş İngilizcesi düzeylerinde özel ingilizce dersleri alabilirler. Bununla birlikte öğretmenler çocuklar için ingilizce ve öğrenciler için GMAT, TOEIC, GRE, BULATS, TOEFL, YDS, IELTS, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alma imkanı da sağlanmaktadır. Beykoz da özel ingilizce dersi veren öğretmenler eşliğinde alınacak dersler sayesinde, birçok kişi kısa zamanda ingilizcelerini kullanmaya başlamışlardır. Birebir özel ders yönteminden yararlanmak istiyorsanız, ingilizce özel ders ilanları olan web sitemizi ziyaret edebilir, öğretmenlerin kişisel ilan sayfalarından kendinize uygun bir öğretmenle direkt olarak irtibata geçebilir, özel ders ücretleri de dahil olmak üzere her konuda anlaşma yapabilirsiniz.

 

Birebir özel dersler alarak, ingilizce öğrenmek ya da ingilizcesini geliştirmek isteyenler İstanbul Beykoz da Anadolu Feneri, Acarkent, Anadolu Hisarı, Baklacı Beykoz Konakları, Anadolu Kavağı, Camlıbahçe, Çengeldere, Çavuşbaşı, Çiftlik, İncirköy, Kanlıca, Gümüşsuyu, Kavacık, Paşabahçe, Merkez, Polenezköy, Riva, Poyrazköy, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu ve Yalıköy’de bu imkana sahipler.