Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Beylikdüzü

Aşağıda İstanbul ilinde, Beylikdüzü ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Beylikdüzü ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Beylikdüzü

İngilizceyi iyi derecede konuşmak mı istiyorsunuz? Yoksa sadece sosyal hayatınızda pratik olarak ingilizceniz mi olsun istiyorsunuz? He ne istiyorsanız isteyin, ingilizce öğrenmek isteyenler için en etkili yöntemlerden biri olan birebir özel ders metodu, ülkemizde en fazla tercih edilen yöntemlerden biri haline geldi.

 

Birebir özel dersler almak isteyenler Beylikdüzünde yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden genel ingilizce, iş ingilizcesi, akıcı konuşma ( speaking ) seviyelerinde dersler alma imkanına sahipler. Bunun yanı sıra çocuklar için ingilizce ve öğrenciler için YDS, BULATS, TOEFL, GMAT, GRE, TOEIC, IELTS, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders imkanı sayesinde çocukların ileride iyi bir ingilizce sahibi olmaları, öğrencilerin başarılı sonuçlar alması sağlanmaktadır. Çalışan yetişkinlerin en büyük sorunu zaman sorunudur. Bundan dolayı ingilizce öğrenmek ya da ingilizcesini geliştirmek isteyen birçok yetişkin insan kursa ya da derslere zaman ayırmamaktadırlar. Artık tüm bunlar da sorun olmaktan çıktı, çünkü evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel dersalarak, zaman sorunlarını bir kenara bırakabiliyorlar. Bu sayede, ihtiyaç duydukları ingilizceye kısa sürede sahip olabiliyorlar. Beylikdüzünde bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alarak, etkin bir ingilizce konuşmaya başlamanız mümkün. Beylikdüzü nde özel ingilizce dersi veren öğretmenler sayesinde, isterseniz aksanlı bir ingilizceye sahip olmanız da mümkün. Beylikdüzü nde ingilizce özel ders verenler, birebir özel ders metodu konusunda uzman, sertifikalı ve üniversite mezunu eğitmenlerden oluşmaktadır.

 

İngilizce öğrenmek ya da ingilizce seviyenizi ilerletmek istiyorsanız, web sitemizdeki ingilizce özel ders ilanları ve öğretmenlerin kişisel bilgilerini inceleyebilir, size uygun bir eğitmenle direkt olarak iletişim kurabilirsiniz. Bu öğretmenlerin uyguladıkları özel ders ücretleri, kısa sürede ingilizce öğrenme şansına sahip olduğunuzdan çok daha az bir maliyete çıkmaktadır. Birebir özel derslerden yararlanmak isteyenler İstanbul Beylikdüzü nde özel ders almaya başlayabilirler. Hemen iletişime geçin ve derslerinize başlayın.