Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Beyoğlu

Aşağıda İstanbul ilinde, Beyoğlu ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Beyoğlu ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Beyoğlu

İngilizce, günümüzde en fazla öğrenilen ve öğrenilmeye devam eden yabancı dillerin başında gelmektedir. Ülkemizde ingilizce öğrenmek isteyenler imkanları doğrultusunda dil kurslarına ya da yabancı ülkelerdeki dil programlarına katılmaktadırlar.

 

Son yıllarda ülkemizde uygulanmaya başlayan birebir özel dersler sayesinde birçok kişi ingilizceyi daha etkin bir şekilde öğrenmeye başlamışlardır. Beyoğlunda bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders imkanından yararlanabilir, kısa zamanda ingilizcenizi geliştirebilirsiniz. Yoğun bir iş ortamına sahipseniz ve ingilizce dersleri almaya zaman bulamıyorsanız, artık bunu da çözmek mümkün. Çünkü isterseniz evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alma şansına sahip olabilirsiniz. Beyoğlu nda ingilizce özel ders verenler konularında uzman, sertifika sahibi eğitmenlerden oluşmaktadır. Kendinizin hangi seviyede yetersiz olduğunuzu düşünüyorsanız Beyoğlunda yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden akıcı konuşma ( speaking ), genel ingilizce, iş ingilizcesi seviyelerinde özel dersler alma imkanına sahipsiniz. Birebir özel dersler sayesinde çocuklar için ingilizce, GRE, GMAT, TOEIC, YDS, BULATS, TOEFL, IELTS, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alabilirsiniz. Özel ders almak isteyenler ingilizce özel ders ilanları olan web sitemizden detaylı bilgi alabilir, direkt olarak öğretmenlerle irtibat kurabilirler. Yabancı ya da türk uyruklu öğretmenlerin verdikleri özel ders ücretleri diğer kurslara oranla daha az maliyetle size ingilizce konuşabilme imkanı sağlamaktadır. Planlarınızda kariyerinizin en üst sıralarına tırmanmak düşüncesindeyseniz, ingilizce bu hedefiniz için size büyük kolaylık ve ayrıcalık sağlayacaktır. Kendinize yapacağınız özel ders alma yatırımlarınızın karşılığını ileride mutlaka göreceksiniz.

 

Beyoğlu nda özel ingilizce dersi veren öğretmenler sizinle karşılıklı olarak belirledikleri gün ve saatlerde İstanbul Beyoğlu nda Aksaray, Asmalı Mescit, Cihangir, Çatma Mescit Çukur, Emekyemez, Elmadağ, Fındıklı, Gümüşsuyu, Galatasaray, Hacıahmet, Hasköy, Hüseyinağa, Halıcıoğlu, İstiklal, İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Kasımpaşa, Katip Mustafa Çelebi, Karaköy, Keçecipiri, Örnektepe, Kulaksız, Sütlüce, Tarlabaşı, Taksim, Tepebaşı, Tophane ve Tünel’de özel dersler vermektedirler. Hemen irtibata geçin ve ingilizcenizi ilerleterek iş hayatınızda ya da sosyal yaşantınızda ingilizce kullanmanın ayrıcalığını yaşayın.