Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

Çocuklar İçin İngilizce Özel Ders Verenler

Aşağı kısımda Çocuklar İçin İngilizce özel ders veren öğretmenler'in ilanları sıralanmıştır. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

Çocuklar İçin İngilizce Öğrenimi

Bilimsel araştırmaların da gösterdiği gibi küçük yaştaki çocuklar yabancı dil öğrenmeye daha yatkındır. Bu yüzden çocuklarımızı küçük yaşta İngilizce ile tanıştırmak, onlara yeni bir kültürün kapılarını açmak anne ve babalar için  elzem bir konudur. Unutmamamız gereken tek şey çocukları zorlama ile değil onların kendilerini rahat hissedecekleri şekilde eğitme olanağı sağlamaktır.  Özellikle dil eğitiminde çocukların üzerine gitmemeli, onları konuşmaya zorlamamalı ve her şeyden önce hedeflenen dili sevdirmeye çalışmalıyız. Çocuklarla çalışan bir öğretmen aynı zamanda  bir arkadaş  ve rehberdir.

 

Özel ders yapmak bir çocuğun en kolay öğrenebileceği yoldur çünkü öğretmen özel derste öğrencinin yaşına uygun olarak bir eğitim metodu belirler. Bir yetişkinden farklı olarak  çocuk özel dersinde  öğretmenler oyunlar, resimli bilgi kartları, şarkılar, hikayeler, işitsel ve görsel malzemeler kullanır.  Dersler eğitsel oyunlar, resimli bilgi kartları, şarkılar, hikaye anlatıcılığı, işitsel ve görsel imgeler vb çeşitli eğitim yöntemleriyle desteklenebilir.

 

Özel derste öğretmenle öğrenci olumlu bir sinerji yakalar ve çocuğun kendisine özel ders programı ile  rahat bir öğrenme süreci geliştirirler. Öğretmen menüsünden size en uygun öğretmeni seçebilir ve talepte bulunabilirsiniz.