Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Esenler

Aşağıda İstanbul ilinde, Esenler ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Esenler ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Esenler

Çağımız artık iletişim çağı oldu. Hemen her milletten insanlar, internetin sağladığı birçok avantajdan yararlanmaktadır. Hiç tanımadığınız biriyle internet üzerinden anında iletişim kurabiliyor, sosyal arkadaşlıklar ve ticari işbirlikleri de kurabiliyorlar. Sanal ortamda kullanılan ortak iletişim dili olarak da ingilizce kullanılmaktadır. Bundan dolayı da, ingilizce öğrenen kişi sayısında büyük bir artış söz konusu olmaktadır.

 

Ülkemizde ingilizce öğrenen kişilerin sayısı da hızla artmakta, hem sosyal hayatlarında hem de iş hayatlarında kullanmaktadırlar. Siz de İngilizcenizi geliştirmek ya da iyi derecede bir ingilizce sahibi olmak istiyorsanız Esenlerde bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alabilir, bu konudaki eksiğinizi çözebilirsiniz. Özellikle çalışan kişiler için Esenlerde yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden akıcı konuşma ( speaking ), genel ingilizce, iş ingilizcesiseviyelerinde dersler verilmekte ve etkin bir ingilizceye sahip olmaları sağlanmaktadır. Çocuklar için ingilizce dersleriyle çocukların ileride daha iyi bir ingilizceye sahip olmaları sağlanmakta, öğrenciler için ÜDS, KPDS, GMAT, BULATS, YDS, GRE, TOEIC, TOEFL, IELTS, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alma imkanı sağlanmaktadır. Yoğun iş hayatı olanların ingilizce öğrenmek için zaman ayıramadıkları dönem de artık sona erdi, çünkü evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alma imkanı sayesinde, zaman sorunu büyük ölçüde çözülmektedir. Esenler de ingilizce özel ders verenler, ingilizce eğitimi konusunda sertifika sahibi ve tecrübeli eğitmenlerdir. Esenler de özel ingilizce dersi veren öğretmenler ile irtibata geçebilmek için, ingilizce özel ders ilanları bulunan web sitelerinden faydalanabilir, özel ders ücretleri de dahil diğer öğrenmek istediklerinizi direkt olarak konuşabilirsiniz.

 

İngilizce öğrenmek isteyen veya ingilizcesini yeterli seviyeye getirmek isteyenler İstanbul Esenler de Askeri Bölge, Başakşehiri, Başakşehir 1. Etap, Başakşehir 2. Etap, Başakşehir 4. Etap Birlik Mah., Davutpaşa, Fatih Mah., Fevzi Çakmak, Habibler, Havaalanı, Karabayır Mah. Kazım Karabekir, Kemer, Menderes, Merkez, Mimar Sinan, Namık Kemal, Nine Hatun Oruç Reis, Turgut Reis ve Yavuz Selim’de özel ingilizce dersleri alabilirler. Kararınızı verin ve hemen özel ders almaya başlayın.