Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Esenyurt

Aşağıda İstanbul ilinde, Esenyurt ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Esenyurt ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Esenyurt

İngilizcenin en önemli özelliği, tüm dünyanın kullandığı ortak bir dil olmasıdır. Her ülkede ingilizce konuşan birçok insan bulmak mümkün. Bundan dolayı da ticari hayatın da en gerekli unsurlarından biri hatta en başta gelen unsuru olmuştur. Dünya çapında birçok kişinin öğrendiği ve kullandığı ingilizce, ülkemizde de yabancı diller arasında ilk sırada öğrenilen bir dildir.

 

Tüm dünyada başarılı bir şekilde uygulanan birebir özel ders yöntemi, uzun zamandır ülkemizde de uygulanmaktadır. Siz de birebir özel ders metodundan yararlanmak istiyorsanız, web sitemizdeki ingilizce özel ders ilanları bulunan Esenyurtta bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alma şansına sahipsiniz. Öğretmenlerin ilanlarını inceleyebilir,  saatlik özel ders ücretleri de dahil size uygun olan herhangi bir öğretmenler direkt olarak irtibat kurabilirsiniz. Yoğun mesai koşullarında çalışan ve ingilizce öğrenmek için bir türlü zaman ayıramayan biriyseniz, dilerseniz belirlediğiniz gün ve saatte evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alarak, hem zamanınızı daha verimli kullanabilir, hem de kısa sürede ingilizcenizi istediğiniz düzeye getirebilirsiniz. Esenyurt da özel ingilizce dersi veren öğretmenler, birebir özel ders metodu konusunda uzman, sertifika sahibi, üniversite mezunu kişilerden oluşmaktadır.

 

Esenyurt da ingilizce özel ders verenler sayesinde, yetişkinlerin Esenyurtta yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden genel ingilizce, akıcı konuşma ( speaking ), iş ingilizcesi seviyelerinde dersler alma şansları var. Ayrıca yine bu öğretmenler sayesinde çocuklar için ingilizce, GRE, BULATS, TOEFL, YDS, IELTS, TOEIC, GMAT, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alarak başarılı sonuçlar ortaya koymanız çok daha kolay olacaktır. İngilizce öğrenmek isteyenler ya da ingilizcesini geliştirmek isteyenler İstanbul Esenyurt da birebir özel ders alma imkanına sahipler. Kararınızı verdiyseniz hiç beklemeyin, hemen bir öğretmenle irtibata geçin ve özel ders almaya başlayın.