Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Eyüp

Aşağıda İstanbul ilinde, Eyüp ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Eyüp ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Eyüp

İngilizcenizin yetersiz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ya da ingilizceyi baştan başlayarak öğrenmek mi istiyorsunuz? Sınavlara nasıl hazırlanacağım diye mi düşünüyorsunuz? Artık bunları kendinize dert etmenize gerek yok. Çünkü birebir özel ders metodu sayesinde, çok daha hızlı ve kısa sürede ingilizce konuşma imkanına sahipsiniz. Hem de istediğiniz zaman dersler alma şansına da sahipsiniz.

 

Eyüpde bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alarak, her seviyede istediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz. İş hayatına yeni atılacak olanlar, ingilizcelerini çok kısa sürede ve çok etkin bir şekilde geliştirebilir, iş müracaatlarında ingilizce bilgileriyle rakiplerinden bir adım daha önde olabilirler. Çalışan biriyseniz ve ingilizce eksiğinizin de etkilerini hissediyorsanız,eyüp de özel ingilizce dersi veren öğretmenler ile hemen özel dersler almaya başlayabilirsiniz. Yoğun bir şekilde çalışıyor ve ingilizce öğrenmek için vakit bulamıyorsanız, eyüp de ingilizce özel ders verenler sayesinde evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alabilir, etkin bir ingilizceye sahip olabilirsiniz. Yetişkinler için Eyüpde yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden genel ingilizce, iş ingilizcesi, akıcı konuşma ( speaking ) seviyelerinde dersler alarak, etkili bir ingilizce konuşmaya başlayabilirler. Bununla birlikte öğrenciler ve çocuklar için ingilizce, GRE, BULATS, GMAT, TOEIC, YDS, IELTS, TOEFL, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders verilmekte, başarılı sonuçlar alınması sağlanmaktadır. Birebir özel ders metodu ile dersler veren öğretmenlerle web sitelerindeki ingilizce özel ders ilanları incelenebilir, size uygun olduğunuz düşündüğünüz bir eğitmenle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Bu özel derslerde uygulanan özel ders ücretleri saatlik olarak belirlenmekte ve diğer birçok kurslara göre daha kısa sürdüğünden uygun bir maliyet yüklemektedir.

 

İngilizcesinin yetersiz olduğunu düşünen yetişkinler, sınavlara hazırlanan öğrenciler ve sosyal hayatında ingilizceyi de kullanmakisteyenler İstanbul Eyüp de Alibeyköy, Akşemsettin, Burgaz Evleri, Defterdar, Çırçır,  Esentepe, Düğmeciler, Güzeltepe , Kemerburgaz, Kemer Country, Merkez, Rami Yeni, Rami Cuma, Silahtar Ağa, Yayla, Topçular ve Yeşilpınar’da özel ders alma imkanlarına sahiptirler.