Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Fatih

Aşağıda İstanbul ilinde, Fatih ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Fatih ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Fatih

Genellikle okul hayatı boyunca görülen ingilizce eğitimleri, okul hayatından sonraki iş hayatında çoğunlukla yeterli olmamaktadır. Bundan dolayı da pek çok kişi iyi bir kariyer edinebilmek için, ingilizce öğrenme telaşına girmektedirler. Çünkü günümüzde birçok firma, eleman alımlarında ingilizceyi ön şart olarak istemektedirler.

 

Ticaretin dünya genelinde gelişmesi ve birçok ülkenin bu yönde etkileşime uğraması nedeniyle, ingilizce çok fazla ihtiyaç duyulan bir dil olmuştur. Fatihde bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alabilir, ingilizce ile ilgili ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Çok yoğun bir iş hayatınız olduğundan, ingilizce öğrenmek için vakit bulamıyorsanız evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alabilir, bu dersleri de belirlediğiniz gün ve saatlerde alabilme imkanına sahipsiniz. Fatih de özel ingilizce dersi veren öğretmenler, ingilizce eğitimi konusunda sertifika sahibi, üniversite mezunu ve konularında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Tüm dünyada başarılı sonuçlar veren birebir özel ders metodu ile dersler almak isteyen kişiler ingilizce özel ders ilanları olan web sitelerinden ilan detaylarını inceleyebilir, özel ders ücretleri ve diğer birçok bilgiyi edinebilirler. Çalışan bir yetişkinseniz ve iş yaşantınızda ingilizcenizin iyi derecede olmasını da istiyorsanız Fatihde yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden genel ingilizce, akıcı konuşma ( speaking ), iş ingilizcesi seviyelerinde özel dersler alabilir, kısa sürede ingilizcenizi ilerletebilirsiniz. Bununla birlikte öğrenciler ve çocuklar için ingilizce, GRE, GMAT, BULATS, TOEIC, YDS, IELTS, TOEFL, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alma imkanına sahipsiniz. Fatih de ingilizce özel ders verenler sayesinde alacağınız ingilizce dersleri, isterseniz aksanlı bir şekilde de verilmektedir.

 

İngilizceyi sıfırdan öğrenmek isteyenler, mevcut ingilizcesini daha ileri seviyeye taşımak isteyenler İstanbul Fatih de Beyazıt, Aksaray, Balat, Çapa, Arpacı Emin, Cerrahpaşa, Edirnekapı, Cibali, Eminönü, Fındıkzade, Halıcılar, Fevzipaşa, Haliç, Kocasinan, Kocamustafapaşa, Merkez, Laleli, Karagümrük, Mimar Sinan, Molla Şeref, Neslişah, Molla Aşkı, Rami, Topkapı, Sofular, Unkapanı ve Yenikapı’da birebir özel dersler alabilirler. Hiç vakit kaybetmeden eğitmenlerle irtibata geçin ve hemen özel dersler almaya başlayın.