Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler İkitelli

Aşağıda İstanbul ilinde, İkitelli ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki İkitelli ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları İkitelli

İngilizce, çağımızın en yaygın ve en çok konuşulan dillerinin başında gelmektedir. Bundan dolayı, ingilizce konuşmak ve iş hayatı da dahil sosyal yaşantısında da kullanmak isteyen insan sayısı oldukça fazladır. Bu amaçla birçok kişi, ingilizce öğrenmek için büyük miktarlarda paralar harcamaktadır.

 

Tüm dünyada ve ülkemizde başarılı bir şekilde uygulanmakta olan birebir özel ders sistemi, gün geçtikçe daha fazla tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. Ülkemizde de verilmekte olan ve İkitellide bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders uygulamaları oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Yoğun olarak çalışan ve özel ders almak için vakit ayıramayanlar evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alma şansına artık sahipler. Eğitmenlerle karşılıklı olarak yapacağınız anlaşmaya bağlı olarak istediğiniz gün ve saatlerde özel dersler alabilirsiniz. Çalışan ve yetişkin kişiler için İkitellide yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden iş ingilizcesi, akıcı konuşma ( speaking ), genel ingilizce seviyelerinde özel dersler verilmekte, öğrenciler için ve çocuklar için ingilizce, BULATS, TOEFL, YDS, GMAT, GRE, TOEIC, IELTS, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders olanaklarıyla eğitim hayatlarında başarılı sonuçlara imza atmaları sağlanmaktadır. İkitelli de ingilizce özel ders verenler alanlarında uzman, tecrübeli ve üniversite mezunu eğitmenlerdir. Özel derslerden yararlanmak isteyenlerİkitelli de özel ingilizce dersi veren öğretmenler eşliğinde etkin bir ingilizce sahibi olabilmektedirler.

 

İngilizce özel dersleri nasıl alabilirim diyorsanız, web sitelerinde bulunan ingilizce özel ders ilanları olan öğretmenlerle direkt olarak iletişime geçebilir, özel ders ücretleri ve diğer öğrenmek istediklerinizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. ingilizce öğrenmek ya da İngilizcesini ileri seviyeye getirmek isteyenler İstanbul İkitelli de birebir özel dersler alma imkanına sahipler.