Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İş İngilizcesi Özel Ders Verenler

Aşağı kısımda İş İngilizcesi özel dersi veren öğretmenler'in ilanları sıralanmıştır. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İş İngilizcesi Öğrenimi

Dünyanın her yerinde ingilizce bilmek her meslek grubu için bir zorunluluktur. İş İngilizcesi genel İngilizceden farklı olarak bir iş yerindeki iletişim şekli-terminolojisi, ingilizce ifade tarzı, yazışma, sunum yapma, müzakere teknikleri…vb konularında yapılır.  

Profesyonel düzeyde ingilizce bilmeyen birisinin  iş dünyasında rekabet etmesi çok zor hatta imkansızdır.  Hangi meslek grubu olursa olsun muhakkak ingilizce kullanmayı gerektirir.  Dünya global bir pazardır ve bizim bulunduğumuz yer sadece bulunduğumuz masadan ibaret değildir. Yurtdışını takip etmemiz, rakipleri değerlendirmemiz, Türkiye’de ve dünyadaki gelişmeleri incelememiz, anlaşma yapmamız, sözleşme hazırlamamız-gözden geçirmemiz, yurtdışından fiyat almamız, toplantılara katılmamız, misafir ağırlamamız, iş seyahatlerine gitmemiz..vs gerekir. Tüm bunları ingilizce kullanarak özgüvenli ve profesyonelce yapıyorsanız sorun yok aksi halde iş dünyasında ingilizce bilmeyen bir kişi prestij kaybına uğrar ve çoğu kez kariyer basamakları o kişi için kapanır.

 

İş İngilizcesinde amaç; gerek iş görüşmeleri için gerekse bir kurum bünyesinde çalışan için doğru dil bilgisi yapısıyla iş jargonuna uygun şekilde kendisini ifade etmesi, yazışma yapabilmesi, bir toplantıya katıldığında sunum yapabilmesi veya konuşulanları anlayıp kendisini profesyonelce aktarabilmesidir, ifade edebilmesidir. İş İngilizcesi çalışmak için en iyi yol size özel bir çalışma yapabilecek ve kendisini sizin ihtiyacınıza adapte edebilecek bir öğretmenle çalışmanızdır. Çalışma saatlerinize göre ders yapabileceğiniz, sizin seviyenizi, ihtiyaçlarınızı, yeteneklerinizi dikkate alarak çalışabileceğiniz özel bir öğretmenle çalışmak en sonuç odaklı çözümdür.

Bu siteden bulunduğunuz yere uygun olarak iş İngilizcesinde tecrübe sahibi öğretmeni/öğretmenleri seçerek  başvuruda bulunabilir ve özel ders alabilirsiniz.