Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Veren Öğretmenler İstanbul

Aşağıda İstanbul ilinde birebir olarak ingilizce özel ders veren öğretmenler'in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki İstanbul ilinde ikamet eden, özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları İstanbul

Çağımız, bilgi ve iletişim çağı olarak nitelendirilmektedir. Buna bağlı olarak pek çok teknolojik gelişme yaşanmakta, ticari faaliyet gösteren şirketler de dünyaya açılmaktadırlar. Dolayısıyla, yurtdışı ile bağlantısı olan pek çok şirket, yabancı dil bilen personel ihtiyacı duymaktadır. Bu nedenle, eleman ilanı veren şirketler ingilizceyi ön şart olarak belirtmektedirler.

 

Ülkemizde ingilizce öğrenmeye çalışan pek çok kişi, nerede ve nasıl bir ingilizce dersleri alabilirim gibi bazı sorunlar yaşamaktadır. Artık bunun için, İstanbulda bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alma imkanı her ilçede sağlanmaktadır. İstanbul gibi dev bir metropolde yaşayıp çalışan kişilerin en büyük sorunlarından biri de zamandır. İngilizce öğrenmek için zaman bulamayanlar, İstanbul da özel ingilizce dersi veren öğretmenler ile iletişime geçip, istedikleri gün ve saatte evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alma imkanına sahip olabilirsiniz. İstanbul avrupa ve anadolu yakasında ingilizce özel ders verenler, birebir özel ders metodu konusunda uzman ve ingilizce öğretmenlik diplomasına sahip kişilerden meydana gelmektedir. Web sitemizdeki öğretmenlerimizin tanıtıldığı ingilizce özel ders ilanları nı inceleyebilir, size uygun olan öğretmenle iletişime geçip, anlaşabilirsiniz. İş hayatında ingilizcenin eksikliğini duyan kişiler İstanbulda yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden pratik konuşma ( speaking ), genel ingilizce, iş ingilizcesi ile ilgili özel dersler alabilir, bu önemli konuyu halledebilirler. Öğrenci olan ve ilerideki kariyer hedefleri belirleyen kişiler GRE, TOEFL, TOEIC, BULATS, GMAT, SAT, ACT, YDS, IELTS ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders ile birlikte çocuklar için ingilizce dersleri de verilmektedir. Web sitemizde öğretmen ilanlarını inceleyerek, özel ders ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İngilizce öğrenmek ya da ilerletmek isteyen kişiler için İstanbul da Avcılar, Adalar, Ataşehir, Bağcılar, Arnavutköy, Başakşehir, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Beşiktaş, Bayrampaşa, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çekmeköy, Çatalca, Esenyurt, Esenler, Fatih, Eyüp, Güngören, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kartal, Kağıthane, Maltepe, Küçükçekmece, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Sultanbeyli, İkitelli, Şişli, Tuzla, Şile, Üsküdar, Ümraniye ve Zeytinburnu ilçelerinde özel dersler verilmektedir.