Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Veren Öğretmenler İzmir

Aşağıda İzmir ilinde birebir olarak ingilizce özel ders veren öğretmenler'in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki İzmir ilinde ikamet eden, özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları İzmir

Ülkemizde, tüm dünyada başarısı ispat edilmiş olan birebir özel ders sistemi uygulanmaya devam etmekte ve binlerce kişinin ingilizce öğrenmesinde etkili bir yöntem olmuştur. Günümüzde, ingilizcenin ne kadar önemli olduğunu bilmeyen ve anlamayan kalmadı. Çalışan ya da çalışma hayatına yeni başlayacak olanlar için ingilizce çok önemli bir konuma oturmuştur.

 

Ülkemizin birçok şehrinde giderek yaygınlaşmaya başlayan birebir özel ders uygulamaları, İzmir de özel ingilizce dersi veren öğretmenler sayesinde daha da gelişmektedir. İş hayatında her zaman ihtiyaç olan, en az bir yabancı dili iyi bilmek ve etkin bir şekilde kullanmak çok önemli. Özellikle, ingilizce konusundaİzmir de ingilizce özel ders verenler konularında uzman, üniversite mezunu ve ingilizce öğretmen diplomasına sahip kişilerden oluşmaktadır. Çalışan yetişkinlerin ihtiyaç duyduğu yabancı dil eğitimleri İzmirde yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden iş ingilizcesi, genel ingilizce, pratik konuşma ( speaking ) konularında özel olarak verilmektedir. Diğer yandan çocuklar için ingilizce ve öğrencilere yönelik GMAT, TOEIC, BULATS, GRE, YDS, SAT, TOEFL, ACT, IELTS ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders verilmektedir. Çok yoğun iş temposuna sahip olup, ingilizce öğrenmek için vakit bulamayan herkes, web sitemizdeki ingilizce özel ders ilanları sayesinde, çok daha kısa zamanda ingilizce öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. İzmirde bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders aldığınızda, aksanlı ve etkili bir ingilizceye sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Özel dersler sayesinde, daha kısa sürede ingilizcenizi geliştirme şansına sahipsiniz. Web sitemizde özel ders ücretleri ile ilgili bilgileri bulabilir, buna göre seçtiğiniz öğretmenle irtibat kurabilirsiniz. Anlaşma sağladığınız öğretmenle isterseniz evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alabilirsiniz.

 

İngilizce öğrenmek isteyenler için İzmir de Bayraklı, Balçova, Gaziemir, Çiğli, Karşıyaka, Konak, Karabağlar, Aliağa, Bergama, Bayındır, Beydağ, Buca, Bornova, Çeşme, Foça, Dikili, Güzelbahçe, Kiraz, Kemalpaşa, Karaburun, Kınık, Menderes, Narlıdere, Ödemiş, Menemen, Seferihisar, Tire, Selçuk, Torbalı ve Urla’da özel ingilizce dersleri verilmektedir.