Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Kadıköy

Aşağıda İstanbul ilinde, Kadıköy ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Kadıköy ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Kadıköy

Günümüzde insanlar, her türlü teknolojik gelişmelerin sağladığı olanaklardan mümkün olduğu en üst seviyede yararlanmaktadırlar. Başta internet olmak üzere, pek çok teknolojik gelişmelerin arkasındaki firmalar, büyük yatırımlarla iş hayatında büyük yer tutmaktadırlar. Bu şirketlerde çalışmak isteyen kişilerde aranan ortak özelliklerin başında da ingilizce gelmektedir.

 

İş hayatına atılacak olan kişiler ya da iş hayatında bulunanlar için Kadıköyde yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden iş ingilizcesi, genel ingilizce, akıcı konuşma ( speaking ) seviyelerinde birebir dersler verilmekte ve çok kısa sürede başarılı sonuçlar alınmaktadır. Diğer yandan çocuklar için ingilizce ve öğrenciler için GMAT, TOEIC, GRE, BULATS, TOEFL, YDS, IELTS, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders uygulamaları sayesinde, başarılı sonuçların alınması sağlanmaktadır. Çalışma koşullarınız nedeniyle vakit sorunu yaşıyor ve ingilizce öğrenmek için zaman ayıramıyorsanız Kadıköy de özel ingilizce dersi veren öğretmenler sayesinde evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alabilir, hem zaman sorununu aşar hem de ingilizceyi en etkili bir yöntemle öğrenmeye başlayabilirsiniz. Kadıköyde bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alarak, diğer birçok eğitim yönteminden farkını yaşayabilirsiniz. Çünkü birebir özel ders metodunun çok daha etkili bir yöntem olduğunu tüm dünya kabul etmektedir. Kadıköy de ingilizce özel ders verenler üniversite mezunu, birebir ders konusunda sertifikalı türk ve yabancı uyruklu öğretmenlerden oluşmaktadır. Birebir özel dersler için web sitemizdeki ingilizce özel ders ilanları ve özel ders ücretleri ile ilgili tüm detayları bulabilir, size uygun bir öğretmenle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

İngilizce öğrenmek ya da ingilizcesini daha da geliştirerek etkin bir şekilde kullanmak isteyenler İstanbul Kadıköy de Altıyol, Alt Bostancı, Ataşehir, Bostancı, Bahariye, Bağdat Caddesi, Caferağa, Caddebostan, Çiftehavuzlar, Feneryolu, Erenköy, Fenerbahçe, Fikirtepe, Göztepe, Haydarpaşa, Halitağa, Hasanpaşa, İbrahimağa, İçerenköy, İnönü, Kalamış, Koşuyolu, Kızıltoprak, Kozyatağı, Merkez, Misakı Milli, Merdivenköy, Moda, Rıhtım, Ondokuz Mayıs, Sahra-i Cedid, Söğütlüçeşme, Suadiye, Selamiçeşme, Şaşkınbakkal, Yeldeğirmeni, Üst Bostancı, Ziverbey ve Zühtü Paşa’da birebir derslerden yararlanabilirler. Boşa zaman geçirmeyin, arayın hemen özel dersle almaya başlayın.