Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Kağıthane

Aşağıda İstanbul ilinde, Kağıthane ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Kağıthane ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Kağıthane

Tüm dünyada en yaygın kullanılan dillerin başında ingilizce gelmektedir. Yaklaşık 1 milyar kişi ingilizce konuşabilmekte, bir o kadar kişi de ingilizce öğrenmektedir. Ülkemizde de en fazla öğrenilen ve eğitimi alınan dil de ingilizcedir. İngilizce öğrenmek isteyenler, yabancı dil kurslarına veya yurtdışında dil öğrenme programlarına katılmaktadırlar.

 

Çalışan bir yetişkinseniz ve ingilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, kağıthanede bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alabilir, kısa sürede ingilizce konuşmaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kağıthane de özel İngilizce dersi veren öğretmenler, etkin bir ingilizce öğrenmeniz için gerekli donanıma ve uzmanlığa sahiplerdir. Yoğun bir şekilde çalıştığınız için özel ders almaya vakit bulamıyorsanız sakın bunu dert etmeyin. Çünkü istediğiniz gün ve saatte evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alma şansına artık sahipsiniz. Kağıthane de ingilizce özel ders verenler, sizlerin en rahat ve kolay şekilde ingilizce öğrenmenizi sağlamaya çalışmaktadırlar. Ayrıca, konularında uzman, eğitmenlik konusunda sertifika sahibi üniversite mezunu kişilerden oluşmaktadır. Tüm dünyada uygulanan ve ülkemizde de başarıyla uygulanmaya devam eden birebir özel ders almak isteyenler,ingilizce özel ders ilanları olan web sitelerinden öğretmenlerle direkt olarak iletişime geçebilir, özel ders ücretleri ile ilgili bilgi alabilirler. Kararınızı verip bir öğretmenle anlaşma sağladığınızda Kağıthanede yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden genel akıcı konuşma ( speaking ), ingilizce, iş ingilizcesi seviyelerinde dersler almaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yabancı öğretmenler eşliğinde çocuklar için ingilizce, YDS, GRE, TOEIC, GMAT, BULATS, SAT, ACT, TOEFL, IELTS ve PROFICIENCY  sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alma şansına da sahipsiniz.

 

İngilizcesini geliştirmek, sıfırdan öğrenmek ya da pratik konuşma becerisi elde etmek isteyenler İstanbul Kağıthane de Cendere, Başak Konutları, Çağlayan, Emniyet Evleri, Çeliktepe, Gültepe, Harmantepe, Sadabat Evleri, Hürriyet Merkez, Sanayi, Şirintepe, Seyrantepe, Talatpaşa, Telsizler ve Yeşilce’de birebir özel dersler alabilir, kısa sürede aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.