Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Küçükçekmece

Aşağıda İstanbul ilinde, Küçükçekmece ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Küçükçekmece ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Küçükçekmece

İş hayatının ve sosyal hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelen ingilizce, hemen her ülkedeki insanlar tarafından öğrenilen ve en yaygın olarak konuşulan bir dildir. Bundan dolayı da ingilizce eğitimi veren birçok kurum ve kuruluş, büyük bedellerle ingilizce eğitimi vermektedirler. Birçok kişi de bu kurslara gitmekte ve ingilizceyi öğrenmeye çalışmaktadır.

 

Yabancı ülkelerde özellikle Avrupa ve Amerika’da başarılı bir şekilde uygulanmakta olan birebir özel ders metodu, ülkemizde de başarılı bir şekilde uzun bir süredir uygulanmaktadır. Bu metodun diğer sistemlerden en önemli farkı, birebir ve özel olarak ders verme tekniğidir. Bu sayede, ders alan kişi hem daha iyi konsantre olmakta hem de doğru seviyede dil eğitimi sağlamasıdır. Küçükçekmece de ingilizce özel ders verenler, bu metot ile eğitim verme konusunda sertifika sahibi, uzman eğitmenlerden oluşmaktadır. İster öğrenci olun ister çalışan bir yetişkin, özel ders alma konusunda zaman ayıramıyorsanız ingilizce özel ders ilanları yayınlayan web sitelerinden bir eğitmenle irtibat kurabilir, isterseniz evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alma şansına sahipsiniz. Küçükçekmecede bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alarak, hem daha akıcı hem de etkin bir ingilizceye kavuşabilirsiniz. Çalışan yetişkinler için Küçükçekmecede yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden iş ingilizcesi, genel ingilizce, akıcı konuşma ( speaking ) seviyelerinde birebir dersler alabilir, işinizde önünüzde engel gibi duran ingilizceyi sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Çocuklar için ingilizce ve öğrenciler için GRE, BULATS, YDS, TOEIC, TOEFL, IELTS, GMAT, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alma imkanı da sağlanmaktadır. Küçükçekmece de özel ingilizce dersi veren öğretmenler ile alacağınız ingilizce dersleri, size çok daha kısa sürede ingilizce konuşma imkanı sağlayacaktır. Özel ders ücretleri ile ilgili de web sitelerindeki ilanlardan bilgi alabilir, istediğiniz öğretmenden dersler alma şansına sahipsiniz.

 

İngilizcesini ileri seviyelere taşımak ve iyi derecede konuşmak isteyen herkes İstanbul Küçükçekmece de Cumhuriyet, Cennet, Esenler 1. Etap, Esenler 2. Etap, Gültepe, Fatih Fevzi Çakmak, Halkalı Altınşehir, Halkalı Toplu Konutlar, Halkalı İstasyon, Kartaltepe, İkitelliKanarya, Kayabaşı, Mehmet Akif, Kemalpaşa, Merkez, Org. San. Böl., Soyak Olympiakent Söğütlü Çeşme, Sefaköy, Tevfik Fikret, Yeşilova ve Ziya Gökalp’de özel dersler alabilmektedir.