Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

Mülakat İngilizcesi Özel Ders Verenler

Aşağı kısımda Mülakat İngilizcesi özel ders veren öğretmenler'in ilanları sıralanmıştır. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

Mülakat İçin İngilizce Hazırlık

Mülakat İngilizcesi iş görüşmelerinde başarılı olabilmek için hazırlanan bir programdır. Kişinin kendisini hem akıcı ifade etmesi hem de kurumsal jargona uygun olarak ifade etmesi amaçlanır. Bir mülakat sürecindeki olası soru ve cevapları kaplayabildiği gibi , özel bir konuda sunum yapma gibi bir aşamayı da kapsayabilir (bazı tip mülakatlar bir prezentasyon yapmayı gerektirebilir). Bazen sektöre özgü terimler, bilgiler de gerektirebilir. İngilizce mülakatlar iş başvurusunun dışında mevcut işyerinde terfi etmek için de kullanılır. Mülakat İngilizcesi genelde iş İngilizcesi dersleri de veren öğretmenler tarafından verilir.

 

Kişinin ingilizce seviyesi düşükse öncelikle genel İngilizcesini bir seviyeye getirmesi ve sonra mülakat İngilizcesi alması faydalıdır. İngilizce seviyesi iyi ise doğrudan mülakat İngilizcesi de alabilir.

 

Öte yandan sadece bir –iki ders mülakat için yeterli olamayabilir çünkü mülakat esnasında hatırlamak için bekleme şansınız yoktur. Size soru sorulan bir konuda anında değerlendirme yapabilmeli ve kendinizi düzgün ifade edebilmelisiniz. Mülakat yapmak başlıbaşına zorlu bir süreçtir. Bir de ingilizce konuşmakta zorlanıyorsanız kolaylıkla yanlış anlaşılmalar doğabilir veya kendinizi istediğiniz kadar güçlü ifade edemez ve işi kaybedersiniz. Bu nedenle mülakattan birkaç hafta önce çalışmaya başlamakta fayda vardır. Ne kadar pratik yaparsanız sizin için o kadar kolay olacaktır.

 

Öğretmenler bölümünden beğendiğiniz öğretmeni seçerek başvuruda bulunabilirsiniz.