Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

Online İngilizce Özel Ders Verenler

Aşağı kısımda Online İngilizce özel ders veren öğretmenler'in ilanları sıralanmıştır. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

Online İngilizce Öğrenimi

Online ingilizce internet üzerinden, canlı olarak bir öğretmenle çalışmayı içerir.  Online ingilizce ders ihtiyacı genellikle bir yere gidip ders yapmaya zamanı olmayan veya müsait bir yeri bulunmayan kişiler için veya İngilizceyi telefonda veya internet üzerinde kullanması gereken (telekonferanslar, yurtdışı ile ticari veya genel konulardaki konuşma ve toplantılar) kişilerin tercihidir.

 

Online alınacak derslerin süresinin de yüzyüze bir derste alacağı süre kadar olması faydalı olur. Böylece efektif bir çalışma yapılmış olacaktır. Online ingilizce dersleri kişinin ihtiyaç duyduğu her konuda olabilir; genel ingilizce, iş İngilizcesi, mülakat İngilizcesi…vs).

 

Online ingilizce dersler, yüzyüze özel derslerde olduğu gibi birebir yapılır, grup dersi değildir. Tam zamanlıdır. Online ingilizce için öğretmenler menusunden beğendiğiniz öğretmenlere  başvurada bulunarak kontağa geçebilirsiniz.