Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Sarıyer

Aşağıda İstanbul ilinde, Sarıyer ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Sarıyer ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Sarıyer

İngilizce, günümüzde neredeyse tüm ülkelerin resmi ilişkilerinde, insanların ortak dil olarak kullanmaya başladığı bir dil olarak öne çıkmaktadır. İster kamu alanında ister özel sektörde olsun, kariyer planlamasında önemli bir etken olan ingilizce, birçok kişi tarafından öğrenilmeye devam etmektedir. Kısa sürede iyi bir ingilizce sahibi olabilmek için, özel ders uygulamaları giderek yaygınlaşmaktadır.

 

Tüm dünyada başarısı teyit edilmiş olan birebir özel ders sistemi, ülkemizde de başarıyla uygulanmaktadır. Sarıyer de bay veya bayan ingiliz öğretmenden ingilizce özel ders alarak, bu sistemin farkını yaşayabilirsiniz. Web sitemizdeki öğretmen ilanlarını inceleyerek, dilediğiniz bir öğretmenle irtibata geçebilirsiniz. Yoğun bir iş temposunda çalışıyor ve ingilizce dersleri almak için vakit ayıramıyorsanız, irtibat kurduğunuz öğretmenle istediğiniz gün ve saatte evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı uyruklu ingiliz öğretmenden özel ders alma imkanına sahipsiniz. Çalışan biri ya da öğrenciyseniz pratik konuşma ( speaking ), iş ingilizcesi, genel ingilizce dersleri alarak ingilizce konusundaki eksiğinizi kapatabilir veya Sarıyerde ingiliz öğretmen eşliğinde çocuklar için ingilizce, BULATS, YDS, GMAT, GRE, TOEIC, TOEFL, IELTS, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Birebir dersler veren öğretmenler, konusunda uzman ve üniversite mezunu olan kişilerdir.

 

Özel ingilizce ders almak ve ingilizcesini geliştirmek isteyenler, İstanbul Sarıyer de Baltalimanı, Çayırbaşı, Bahçeköy, Büyükdere, Derbent, Emirgan, Darüşşafaka, Ferahevler, Fatih Sultan Mehmet, Gazeteciler Sitesi, İstinye, Hisarüstü, Kireçburnu, İstinye Boğaziçi Evleri Kilyos, Maden, Koru Evleri, P.T.T. Evleri, Poligon, Pınar Mah., Reşitpaşa, Rumeli Hisarı, Rumeli Feneri, Rumeli Kavağı, Yeniköy, Tarabya, Yonca Evleri Zekeriyaköy Konutları, Yenimahalle, Zümrütevler, Merkez ve mahallelerinde bu özel derslerden yararlanabilirler. Siz de bu ihtiyacınızı ertelemeyin ve hemen bir öğretmenle iletişime geçin. Tek yapmanız gereken, web sitemizdeki öğretmenlerden birini seçmek.