Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

SAT Özel Ders Verenler

Aşağı kısımda SAT özel ders veren öğretmenler'in ilanları sıralanmıştır. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

SAT Hazırlık

Amerikadaki okullara (yüksekokul ve üniversite) girişte kullanılan bir sınavdır. Aynı zamanda Türkiye’de de yabancı uyruklu öğrencilerin Türk üniversitelerine girişinde kullanılır.

 

SAT testi, 4 saate yakın sürer. SAT sınavı diğer sınavlardan oldukça farklıdır. Matematik, Eleştirel Okuma ve Yazma Bölümü bulunur. Genelde SAT matematik ve Eleştirel Okuma, Yazma bölümleri konuda uzmanlaşmış ayrı öğretmenler tarafından verilir, bazı durumlarda iki bölümde de uzmanlaşmış öğretmen olabilir. 

 

SAT sınavı bir üniversite giriş sınavı olduğu için oldukça zordur. Muhakkak deneyimli bir öğretmenle çalışılması gerekir. Planlı ve sistematik, zamanlaması ayarlanmış bir şekilde olmalı. Öğrenciler sınava 3. Sınıftan itibaren hazırlanmaya başlar. Öğrencinin bilgi seviyesine göre çalışma planı çıkartılıp onun üzerinden gidilmeli, zaman zaman deneme sınavları ile öğrecinin ne aşamaya geldiği tespit edilmelidir.

 

Öğretmenler menüsünden deneyimli SAT öğretmenlerine başvurup talepte bulunabilirsiniz.