Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Şişli

Aşağıda İstanbul ilinde, Şişli ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Şişli ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Şişli

Günümüz dünyasında, yabancı dil konuşabilmek önemli bir ayrıcalık haline geldi. Son yıllarda ülkemizdeki ekonomik gelişmelerin ışığında yabancı sermayeli şirketler, Türkiye’de büyük yatırımlar yapmaktalar. Yatırım yapan firmaların en önemli ihtiyaçlarının başında yabancı dil bilen genç ve dinamik işgücü olmaktadır. Ülkemiz bu yönden oldukça zengin kaynaklara sahiptir. Dolayısıyla da bu şirketlerde çalışmak ve kendisine kariyer edinmek isteyen birçok kişi, ingilizcelerini geliştirmek ve ilerletmek istemektedirler.

 

Kariyer edinmek isteyen ve iş hayatına başlayacaklar için Şişlide yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden iş ingilizcesi, genel ingilizce, akıcı konuşma ( speaking ) seviyelerinde özel dersler alabilmektedirler. Öğrenciler ve çocuklar için ingilizce, TOEIC, GRE, GMAT, BULATS, TOEFL, IELTS, YDS, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders imkanları da sağlanmaktadır. Çalışan ve ingilizce öğrenmek için vakit bulamayan biriysenizevde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel ders alarak zaman sorununu ortadan kaldırabilir, bu dersleri de belirleyeceğiniz gün ve saatlerde alabilirsiniz. Tüm dünyada büyük başarılar elde etmiş olan birebir özel ders metodu sayesinde, Şişlide bay veya bayan ingilizce öğretmen ile birebir ingilizce özel ders alma imkanına sahipsiniz. Bu imkan sayesinde. Diğer eğitim metotlarından daha kısa bir sürede ingilizcenizi geliştirebilir ve etkin bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Şişli de özel ingilizce dersi veren öğretmenler, üniversite mezunu, ingilizce öğretimi konusunda uzman ve sertifika sahibi olan kişilerdir. Birebir özel ingilizce dersi almak isteyenler, ingilizce özel ders ilanları olan web sitelerinden öğretmenlerle direkt olarak irtibata geçebilir, özel ders ücretleri ve diğer detaylarla ilgili bilgiler alabilirler. Şişli de ingilizce özel ders verenler, hem aksanı düzgün hem de en doğru şekilde ingilizce eğitimi verme konusunda oldukça başarılıdırlar.

 

İngilizce öğrenmek ya da ingilizcesini geliştirmek isteyenler İstanbul Şişli de Cumhuriyet, Ayazağa, Çağlayan, Elmadağ, Çifte Cevizler, Esentepe, Fulya, Feriköy, Gayrettepe, Gülbahar, Gülbağ, Halaskargazi, Halide Edip Adıvar, Harbiye, Halil Rıfat Paşa, İzzet Paşa, Kuştepe, Kurtuluş, Maçka, Mecidiyeköy, Maslak, Mecidiyeköy Mecidiyeköy Profilo Merkez, Marmara Sitesi, Mesa Maslak Evleri, Metro City, Nişantaşı, Meşrutiyet, Okmeydanı, Osmanbey, Ondokuz Mayıs, Pangaltı, Seyrantepe, Paşa, Teşvikiye, Yayla, Topağacı ve Zincirlikuyu’da birebir özel ders alma imkanına sahipler.