Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

İngilizce Özel Ders Verenler Ümraniye

Aşağıda İstanbul ilinde, Ümraniye ilçesinde birebir olarak ingilizce özel ders verenler in güncel özel ders ilanları yer almaktadır. Sizde sitemizdeki Ümraniye ilçesinde özel ingilizce dersi veren istediğiniz yabancı veya türk öğretmene kişisel ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

İngilizce Özel Ders Verenler ve İlanları Ümraniye

İngilizcenin önemini artık bilmeyen ya da ingilizce konuşmanın ne denli gerekli olduğunu bilmeyen kalmamıştır. Hayatımızın hemen her anında karşımıza çıkan ve kullanılmakta olan ingilizce, günümüzde birçok insan tarafından öğrenilmeye çalışılmaktadır. Kimileri kendi imkanlarıyla, kimileri de kurslara giderek ingilizce öğrenmeye çalışmaktadır. Sürekli olarak gelişim gösteren eğitim ve öğretim sistemleri, ingilizce başta olmak üzere birçok dil için uygulanmaya başlamış, bunlardan biri olan birebir özel ders metodu ise diğerlerinden bir adım daha öne çıkmıştır. 

 

Ümraniyede bay veya bayan ingilizce öğretmeni ile birebir ingilizce özel ders alarak, bu sistemle ingilizceyi kısa sürede öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. Web sitemizde ingilizce özel ders ilanları olan öğretmenlerle direkt olarak iletişime geçebilir, özel ders ücretleri başta olmak üzere diğer tüm detayları karşılıklı görüşebilirsiniz. Ümraniye de ingilizce özel ders verenler birebir özel ders metodunda eğitim almış sertifika sahibi ve üniversite mezunu öğretmenlerden oluşmaktadır. Yoğun bir şekilde çalışan biriyseniz ve özel ders almak ya da ingilizce öğrenmek için kendinize zaman ayıramıyorsanız, artık bunu da çözmeniz mümkün. İsterseniz özel ders alacağınız öğretmenle anlaşarak dilediğiniz gün ve saatte evde, ofisde veya eğitim merkezinde yabancı ve türk uyruklu hoca ile ingilizce özel dersalma şansına sahipsiniz. Ümraniye de özel ingilizce dersi veren öğretmenler, yetişkinler için istenilen seviyelerde dersler vermektedirler. Ümraniyede yabancı amerikalı, ingiliz veya türk öğretmenden iş ingilizcesi, akıcı konuşma ( speaking ), genel ingilizce düzeylerinde birebir özel dersler alma imkanına sahipsiniz. Ayrıca çocuklar için ingilizce ve öğrenciler için YDS, TOEFL, TOEIC, GMAT, GRE, BULATS, IELTS, SAT, ACT ve PROFICIENCY sınavlarına hazırlık amaçlı ingilizce özel ders alma olanağı da mevcut. Bu sayede, çocukların ileride iyi derecede bir ingilizceye, öğrencilerinde dil sınavlarında başarılı sonuçlar alması sağlanmaktadır.

 

Birebir özel ders metoduyla ingilizce özel ders almak isteyenler İstanbul Ümraniye de Alemdar, Alemdağ, Aqua City, Atakent, Aşağı Dudullu, Atatürk, Dudullu, Çakmak, Ekşioğlu Beşyıldız, Hekimbaşı, Esenşehir, Ihlamurkuyu, Merkez, Mustafa Kemal, Polonezköy, Namık Kemal, Reşadiye, Ömerli, Sarıgazi, Soyak Yenişehir, Tepeüstü, Taşdelen, Y.Çamlıca ve Yukarı Dudullu’da türk ve yabancı uyruklu öğretmenlerle irtibat kurabilirler.