Üye Girişi

İngilizce özel ders vermek istiyorsanız, web sitemize üye olabilir ve kişisel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

ÜYE OL

Anket
Almak istediğiniz ingilizce seviyesi hangisidir?

Yoğunlaştırılmış İngilizce Özel Ders Verenler

Aşağı kısımda Yoğunlaştırılmış İngilizce özel ders veren öğretmenler'in ilanları sıralanmıştır. Web sitemizde yer alan öğretmenlerin tümü ingilizce öğretmenliği diplomasına sahip, özel derste deneyimli seçkin eğitmenlerdir.

Yoğunlaştırılmış İngilizce Öğrenimi

Yoğunlaştırılmış ingilizce dersleri kısa zamanda İngilizcesini geliştirmek için yapılan yoğun derslerden  oluşur. Genelde yoğunlaştırılmış dersler  haftalık veya aylık olarak gerçekleştirilir. Uzman görüşlerce minimum 2 haftalık yoğun ders programı oluşturmak efektif bir çalışma için gerekli bir limittir.

 

Yoğun dersler öğrencinin ve öğretmenin müsaitlik durumuna göre oluşturulmalıdır. Yoğunlaştırılmış programlar istenen her konuda olabilir; genel ingilizce, iş İngilizcesi, konuşma dersleri,  mülakat İngilizcesi, TOEFL hazırlık, IELTS Hazırlık, SAT hazırlık…gibi.

 

Özellikle  bir sınava girecek kişiler için sınav tarihi yaklaştığında yoğun bir ders programı oluşturması, kendini bir tür kampa alması önemlidir. O güne değin öğrendiklerini hızlıca pekiştirecektir. Konuşma pratiği kazanmak için de etkili bir yoldur. Öğrenilen bilgiler tekrar yapmaktan dolayı daha kalıcı hale gelir veya daha hızla hatırlanır. Genel ingilizce ve mülakat İngilizcesi için de aynı şeyler geçerlidir.